M-264

Aquapark Tatralandia

Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš, Žilinský kraj, Liptov

Aquapark Tatralandia

www.tatralandia.sk

Tatralandia je najväčší aquapark na Slovensku, v Čechách a Poľsku, ktorý musíte navštíviť a keď raz prídete, určite sa k nám opäť vrátite...

Pridať hodnotenie

Bližšie informácie

Tatralandia je najväčší aquapark na Slovensku, v Čechách a Poľsku, ktorý musíte navštíviť a keď raz prídete, určite sa k nám opäť vrátite...

Prevádzka aquaparku je celoročná vďaka termálnej vode, ktorá pochádza ešte z dôb dávno minulých - z pred približne 40 miliónov rokov. Minerálna voda Tatralandie blahodárne pôsobí na pohybové a dýchacie ústrojenstvo.Správnu dávku adrenalínu vám ponúkame na 21 tobogánových dráhach a šmýkačkách - 4 z nich sú v prevádzke po celý rok. Určite sa máte na čo tešiť, pretože dva tobogány majú v rámci SR a ČR prívlastky NAJ: "Anakonda" je s dĺžkou 146 m najdlhší a "Free Fall" najstrmší tobogán s 35 m voľným pádom..
V letnej sezóne sa aquapark stáva rajom pre milovníkov rýchlej jazdy na 21 tobogánoch a šmýkačkách. Prvenstvo na Slovensku nám zabezpečuje aj 85 m dlhý raftovací tobogán Rollercoaster, na ktorom sa dá jazdiť na nafukovacích kolesách. Najmenších určite potešia detské šmýkačky či minitobogány.

Ak túžite po oddychu, navštívte náš vitálny svet Tatra-Therm-Vital - komplex 16 parných, vodným, masážnych kúpeľov, sáun a procedúr, v zimnom období zimné saunové centrum s atraktívnym ochladzovaním pod holým nebom, alebo si doprajte niektorú z masáží. Relaxovať môžete v príjemnej atmosfére Relax-zóny s barom a detským kútikom.

Tatralandia je ideálne miesto na dokonalú letnú či zimnú dovolenku pre rodinnú i individuálnu dovolenku. Ubytovanie je len niekoľko metrov od termálnych bazénov s možnosťou vychutnávať si vôňu hôr a vody každý deň. Ubytovací komplex Holiday Village Tatralandia je jedinečný svojho druhu na Slovensku. Tvorí 155 bungalovov a apartmánov, ktoré sú rozčlenené do 10 svojráznych osád.

Fotogaléria

Fotogaléria nie je zatiaľ dostupná.

Kontakty

Aquapark Tatralandia
Ráztocká 21
031 05 Liptovský Mikuláš

Tel.: +421/44/547 78 11
Fax.: +421/44/547 78 10
e-mail: info@tatralandia.sk

ach nie, mapa sa nedá načítať...

Upozornenie k mape: Na mape je vyznačená poloha mesta alebo obce.

Komentáre (0)

    Zatiaľ nie sú žiadne komentáre.

  • Pridávať komentáre môžu len prihlásení používatelia.

mesto Liptovský Mikuláš

Čo by sa tak dnes dalo?

Prihlásenie

Please, enter data
Please, enter data
Please, enter data
Please, enter data

uložiť na tomto počítači

Nepamätám si heslo

Nová registrácia