M-272

Senec, okres Senec, Bratislavský kraj, Bratislava

Aquathermal Senec

www.aquathermal.sk

Pridať hodnotenie

Bližšie informácie

Rekreačno-relaxačný vodný svet spoločnosti Aquathermal Senec sa nachádza na známom letovisku Slnečných Jazier v Senci. Svojim zameraním a situovaním poskytuje dostupný celoročný oddych v prekrásnom prostredí vyhľadávaného letného strediska blízko dôležitých cestných ťahov.

Aquapark ponúka naším návštevníkom celoročne teplú vodu v 9 bazénoch rôznej teploty a veľkosti.Náš vodný svet má vnútornú a vonkajšiu časť, čo znamená fungovanie počas celého roka. Krytá časť, ktorá poskytuje aj zimnú prevádzku, má dve nadzemné podlažia. V bazénovej hale je rekreačný bazén s atrakciami a kľudový bazén, v ktorých je teplota vody 32-36 stupňov Celzia. Deti sa tu môžu okúpať v detskom bazéne. V tejto časti aquaparku sa nachadza saunový svet, ktorý ponúka všetky druhy saun a dve intenzívne masažne perličkové bazény z rôznou teplotou vody. Takisto počas celého roka je možné využívať cca 80 m dlhý tobogán, ktorý sa začína a končí v krytej časti. V bazénovej hale sa môžu návštevníci občerstviť v samoobslužnom športovom bare v ktorom si vyberiete z bohatej ponuky nápojov, studených a teplých jedál. Zo vstupnej haly sa dostanete do moderne zariadenej reštaurácie na 1. poschodí, s výbornou kuchyňou ku ktorej v lete neodmyslitelne patrí letná terasa s výhľadom na areál aquaparku.

Exteriérová časť tvorí asi dve tretiny rozlohy aquaparku. Nachádza sa tu plavecký bazén s teplotou vody 26-28 stupňov Celzia. Cez prieplavový bazén sa dostanete do bazénovej haly. Do najmenšieho z vonkajších bazénov ústia kĺzačky a tobogán. Občerstvenie tu zabezpečujú bufetové prevádzky. Súčasťou vybavenia aquaparku sú lehátka aj so slnečníkmi. V areáli tiež ponúkame ihriská na plážový volejbal a detské ihrisko.

Fotogaléria

Fotogaléria nie je zatiaľ dostupná.

Kontakty

AQUATHERMAL SENEC, a.s.
Slnečné jazerá - sever
903 01 Senec

Telefón: +421 (2) 45 64 80 21

E-mail: info@aquathermal.sk

Otvorené

Po-Ne: 10:00 - 22:00

ach nie, mapa sa nedá načítať...

Upozornenie k mape: Na mape je vyznačená poloha mesta alebo obce.

Komentáre (0)

    Zatiaľ nie sú žiadne komentáre.

  • Pridávať komentáre môžu len prihlásení používatelia.

Prihlásenie

Please, enter data
Please, enter data
Please, enter data
Please, enter data

uložiť na tomto počítači

Nepamätám si heslo

Nová registrácia