M-502060

Nedávno pridané a ešte neprešlo redakčnou kontrolou.

Krytá plaváreň Nové Zámky

Nové Zámky, okres Nové Zámky, Nitriansky kraj, Podunajsko

Krytá plaváreň Nové Zámky

Kompletné služby pre všetkých
Čistá voda, príjemné prostredie

Pridať hodnotenie

Bližšie informácie

Komp

letné služby pre našincov i turistov

Nové Zámky sa môžu pochváliť nejedným strediskom, kde sa môžu záujemci športovo i kultúrne realizovať. Iba jedno z nich však ponúka aj oddych po celodennej drine a námahe. Takéto stredisko s kompletnými službami a krytým bazénom nájdete vo veľkej presklenej budove na Tureckej ulici.
Bývalé mestské kúpele existujú už od roku 1964. Začiatkom deväťdesiatych rokov sa mesto rozhodlo pre ich kompletnú rekonštrukciu. V januári 1996 otvorili zrekonštruované priestory mestských kúpeľov pod novým názvom Relax komplex. Objekt patrí pod správu Bytového podniku v Nových Zámkoch. Celé ľavé krídlo budovy majú prenajaté súkromní podnikatelia, ktorí v týchto priestoroch prevádzkujú biokozmetiku, kaderníctvo a holičstvo, exkluzívny kozmetický salón. Ďalej je tu exkluzívne fitness-centrum, sauna a cestovná kancelária. Návštevníci RK sa môžu občerstviť v útulnom Relax bare.
V pravom krídle budovy je možnosť dosýta sa vyšantiť v bazéne, ktorý je plne vyťažený desať mesiacov v roku.

Čistá voda, príjemné prostredie

Kapacita bazéna je najviac vyťažená v zimných mesiacoch, keď ľudia z mesta i okolitých obcí zavítajú do priestorov Relax komplexu. Niet sa čo čudovať, veď prostredie, v ktorom sa bazén nachádza, je naozaj ukážkové. V okolí bazéna pod veľkými sklenými oknami sa návštevníci pri relaxovaní v bazéne môžu pokochať pohľadom na množstvo živých kvetov, medzi ktorými prevládajú majestátne palmy. Prostredie krytej plavárne nie je len pekné a príjemné, ale hygienicky čisté.
Voda v bazénoch je dokonalou technológiou udržiavaná na vysokej hygienickej úrovni. Detský bazén má hĺbku 60 cm a pre dospelých dosahuje max. hĺbku 180 cm. Na bezpečnosť návštevníkov počas celého dňa dozerajú profesionálni plavčíci.

Pekné gesto

V krytom bazéne sa uskutočňujú plavecké preteky ako napr. Majstrovstvá Slovenska a tradične sa usporiadavaju 2 x do roka závody za medzinárodnej účasti, ktoré organizuje plavecký oddiel za spoluúčasti správcu.
Ako pekné gesto vedenia správcu sa ukázalo bezplatné prenajatie bazénu pre Centrum voľného času, ktoré organizuje niekoľkokrát do roka plavecké preteky detí.

Fotogaléria

Fotogaléria nie je zatiaľ dostupná.

Kontakty

Mestská krytá plaváreň
Turecká 3
940 61 Nové Zámky
Tel.: 035/ 6400 596
ach nie, mapa sa nedá načítať...

Upozornenie k mape: Na mape je vyznačená poloha mesta alebo obce.

Komentáre (0)

    Zatiaľ nie sú žiadne komentáre.

  • Pridávať komentáre môžu len prihlásení používatelia.

mesto Nové Zámky

Čo by sa tak dnes dalo?

Prihlásenie

Please, enter data
Please, enter data
Please, enter data
Please, enter data

uložiť na tomto počítači

Nepamätám si heslo

Nová registrácia