M-258

Nedávno pridané a ešte neprešlo redakčnou kontrolou.

Kúpele Smrdáky

Smrdáky, okres Senica, Trnavský kraj, Záhorie

Kúpele Smrdáky

Kúpele Smrdáky - sú veľmi špecifické kúpele nachádzajúce sa 80 km severozápadne od hlavného mesta Slovenska - Bratislavy. Ich špecializáciou je predovšetkým liečba kožných ochorení v kombinácii s chorobami pohybového aparátu s využitím jedinečného prírodného bohatstva - sírovodíkovej minerálnej vody a sírneho bahna.

Pridať hodnotenie

Bližšie informácie

Kúp

ele Smrdáky - sú veľmi špecifické kúpele nachádzajúce sa 80 km severozápadne od hlavného mesta Slovenska - Bratislavy. Ich špecializáciou je predovšetkým liečba kožných ochorení v kombinácii s chorobami pohybového aparátu s využitím jedinečného prírodného bohatstva - sírovodíkovej minerálnej vody a sírneho bahna.

Uponáhľaný životný štýl, každodenný stres, napätie a nervozita prispievajú k vzniku ostatných ochorení. Regeneračné pobyty sú určené pre ľudí, ktorí hľadajú oddych a relax v pokojnom prostredí kúpeľov.

V areáli kúpeľov # v hoteli Centrál - sa nachádza kinosála, v ktorej sa 2 x týždenne premietajú filmové predstavenia. Dvakrát do týždňa, večer, sa konajú tanečné zábavy v kaviarni Centrál.

Malebné miesta v blízkom i vzdialenom okolí Smrdák sú cieľom výletov a zájazdov pravidelne organizovaných kúpeľmi. Obľúbené sú výlety na hrad Červený Kameň, do jaskyne Driny, do zámkov v Smoleniciach, Bojniciach a Lednici (ČR), do malebného Beckova so zrúcaninami hradu, do kaštieľa a skanzenu v Strážnici, ako aj do kúpeľov v Piešťanoch a Trenčianskych Tepliciach. Okrem toho je cez víkend možnosť zájazdov do väčších miest - Trnavy, Bratislavy, Piešťan alebo Viedne.

Fotogaléria

Fotogaléria nie je zatiaľ dostupná.

Kontakty

Prírodné liečebné kúpele Smrdáky, a.s.
903 06 Smrdáky

Tel.: + 421 /0/ 34 6575 101-5
Fax.: + 421 /0/ 34 6575 135

e-mail: reservations.smr@spasmrdaky.sk

Otvorené

Otváracie hodiny centrálnych rezervácií:
Pondelok - Piatok: 7:00 - 18:00
Sobota: 9:00 - 12:00
ach nie, mapa sa nedá načítať...

Upozornenie k mape: Na mape je vyznačená poloha mesta alebo obce.

Komentáre (0)

    Zatiaľ nie sú žiadne komentáre.

  • Pridávať komentáre môžu len prihlásení používatelia.

obec Smrdáky

Čo by sa tak dnes dalo?

Prihlásenie

Please, enter data
Please, enter data
Please, enter data
Please, enter data

uložiť na tomto počítači

Nepamätám si heslo

Nová registrácia