M-665669

Nedávno pridané a ešte neprešlo redakčnou kontrolou.

Športová hala Milénium

Nové Zámky, okres Nové Zámky, Nitriansky kraj, Podunajsko

Športová hala Milénium

Je určená na športové a kultúrno-spoločenské využitie - hádzanú, volejbal, sálový futbal, aerobic, kalanetiku, usporadúvanie koncertov, plesov, valných zhromaždení akcionárov, výročných konferencií, vystúpenia tanečných a speváckych zoskupení.

Pridať hodnotenie

Bližšie informácie

Viac

účelová športová hala Milénium bola slávnostne odovzdaná do užívania 29.12.1999. Je určená na športové a kultúrno-spoločenské využitie - hádzanú, volejbal, sálový futbal, aerobic, kalanetiku, usporadúvanie koncertov, plesov, valných zhromaždení akcionárov, výročných konferencií, vystúpenia tanečných a speváckych zoskupení.

V sektorovo i farebne odlíšených priestoroch hľadiska sa pohodlne usadí 994 divákov, športová plocha - palubovka má rozmery 40x20 m. Športovcom i návštevníkom je k dispozícii svetelná tabuľa, ozvučovacia technika ôsmych kusov reproduktorov, dokonalé osvetlenie hracej plochy, automatizovaná regulácia prúdenia vzduchu. Štyri moderne vybavené šatne, sauna s bazénom i klubovňa s výhľadom na hraciu plochu uspokoja i najnáročnejších návštevníkov.

Na prízemí športovej haly je reštaurácia s vlastnou kuchyňou s možnosťou celodenného stravovania, v priestrannom vstupnom vestibule slúži na občerstvenie barový pult s rôznorodou ponukou nápojov. V priestoroch nad reštauráciou sa nachádzajú miestnosti na ubytovanie cca 20 osôb.

Fotogaléria

Fotogaléria nie je zatiaľ dostupná.

Kontakty

Športová hala Milénium
Jiráskova 25
940 63 Nové Zámky
Tel.: 035/ 6428 723
ach nie, mapa sa nedá načítať...

Upozornenie k mape: Na mape je vyznačená poloha mesta alebo obce.

Komentáre (0)

    Zatiaľ nie sú žiadne komentáre.

  • Pridávať komentáre môžu len prihlásení používatelia.

mesto Nové Zámky

Čo by sa tak dnes dalo?

Prihlásenie

Please, enter data
Please, enter data
Please, enter data
Please, enter data

uložiť na tomto počítači

Nepamätám si heslo

Nová registrácia